Zwroty

Dokładamy wszelkich starań, by opisy i zdjęcia produktów w naszym sklepie były jak najbardziej zgodne z rzeczywistością, jednak w razie niespełnienia Twoich oczekiwań zamawiany towar można zwrócić w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

W celu zwrotu zamówionych produktów prosimy o wypełnienie dołączonego do przesyłki formularza zwrotu i odesłanie go do nas wraz z dowodem zakupu oraz zwracanym produktem na adres Karolina Widulińska ul. Głowackiego 25 95-060 Brzeziny

Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Koszt zwrotu towaru w przypadku odstąpienia od umowy pokrywa Kupujący. Zwrot pieniędzy następuje przelewem na  rachunek bankowy wskazany w formularzu zwrotu w terminie do 14 dni roboczych od dnia przyjęcia towaru.

Jak zwrócić produkt:

  1. Wypełnij formularz zwrotu dołączony do przesyłki. Jeśli zamówienie zostało opłacone za pobraniem, pamiętaj, aby podać numer konta, na który chcesz otrzymać zwrot pieniędzy. Upewnij się, czy dane konta są poprawne.
    Potrzebujesz nowego formularza zwrotu?
    Pobierz formularz zwrotu
  2. Umieść wypełniony formularz oraz zwracany produkt w paczce.
  3. Wyślij zwracaną paczkę.

Wymiany

Jeżeli chcesz wymienić na inny rozmiar lub produkt – najłatwiej ( i najszybciej ) będzie, jeżeli po prostu zwrócisz posiadany produkt i zamówisz inny. Możesz także odesłać towar do nas wraz z formularzem zwrotu , na którym napiszesz, na jaki produkt lub rozmiar chcesz wymienić – jest to jednak dłuższa opcja, ponieważ towar musi do nas wrócić, zanim wyślemy do Ciebie następny.

Dostawa

Lubisz dostawy prosto pod drzwi? A może wolisz odebrać paczkę, kiedy Ci pasuje?
W Cherim Premium oferujemy dostawę kurierem lub do paczkomatu.

Paczkomat InPost 24/7

Dobry wybór dla tych, którzy cenią sobie niezależność. Większość paczkomatów działa całodobowo, więc możesz odebrać paczki nawet w środku nocy. Na odbiór masz aż 48h od momentu dostarczenia przesyłki do paczkomatu.

Kurier InPost

Dobry wybór dla tych, którzy cenią sobie komfort. Kurier dostarczy paczkę prosto pod drzwi. Jeśli zmienisz zdanie, możesz łatwo przekierować paczkę do Paczkomatu lub pod inny adres.

Płatności

Oferujemy następujące formy płatności za zakupy w naszym sklepie:

  • płatność elektroniczna ( za pomocą przelewu internetowego ) za pośrednictwem systemu Przelewy24
  • płatność przy odbiorze ( za pobraniem )

Przelewy24

Przelewy24 to forma szybkich płatności internetowych. Wybranie tej metody w podsumowaniu zamówienia spowoduje przeniesienie Cię do osobnej strony w celu dokonania płatności. Możesz wybrać jedną spośród wielu opcji płatności, które oferuje metoda Przelewy24.

Popularne metody płatności:

BLIK

Kod BLIK to jednorazowy 6-cio cyfrowy numer generowany przez Twój bank, który możesz wykorzystać do opłacenia zamówienia.

G Pay

Szybka forma płatności za pomocą telefonu. Mając dodaną kartę płatniczą do Portfela Google, możesz zapłacić za zakupy jednym kliknięciem.

Apple Pay

Szybka forma płatności za pomocą telefonu. Mając dodaną kartę płatniczą do Portfela Apple Pay, możesz zapłacić za zakupy jednym kliknięciem.