Dwa polskie blogi o dzieciach, które warto obserwować

Blogi parentingowe mogą być rewelacyjnym źródłem wiedzy dla troskliwych rodziców. Na jakie strony warto zaglądać? W tym wpisie podpowiadamy Ci, jakie adresy uznajemy za najbardziej wartościowe lub z wielu względów ciekawe.

Blogi parentingowe – czy warto je czytać? Przemawia za tym co najmniej kilka argumentów

Blogi to rodzaj strony internetowej, na której, w kolejności chronologicznej, wyświetlane są wpisy. Dawniej miały one charakter dziennika, dziś przypominają bardziej serwisy informacyjne czy lifestyle’owe. Nadal jednak najważniejszym ich wyróżnikiem jest osobisty charakter wpisów, pod którymi podpisuje się dwoma rękami autor bloga.

Blogi parentingowe, poświęcone dzieciom i rodzicom, mogą obejmować szeroki zakres tematyczny. Chcesz wiedzieć, jak karmić niejadka, gdzie spędzić wakacje z maluszkiem, gdzie kupić luksusowe ubranka dla dziewczynki w najlepszej cenie? To właśnie parentingowe blogi będą znakomitym źródłem inspiracji. Oto dwa adresy, które wybraliśmy jako dobry przykład dla wszystkich rodziców.

Nieperfekcyjna mama – perfekcyjne treści. Ten blog warto znać

Anna Dydzik to autorka parentingowego bloga Nieperfekcyjna mama, który wraz z popularnością social mediów, przeniósł się w dużym stopniu na Instagram. Autorka jest nie tylko dumną rodzicielką trzech córeczek i szczęśliwą żoną, ale też właścicielką marki Mapalia. Na blogu i innych kanałach Dydzik znajdziesz porady dotyczące rodzicielstwa, rodzinnych wyjazdów, ale też kobiecości. Idealne dla mam, które czasem czują się zmęczone i chętnie poprzebywają trochę w “babskim” gronie – nawet jeśli tylko wirtualnie.

Mama Ginekolog – sukces, za którym stoi ciężka praca

O Nicole Sochacki-Wójcickiej spokojnie można mówić jak o influencerce z prawdziwego zdarzenia. Chociaż wokół autorki bloga Mama Ginekolog narosło sporo kontrowersji, o wartości jej pracy świadczą efekty – wiele dobrej jakości wpisów na parentingowym blogu, wartościowe posty na Instagramie, rzesza oddanych fanów-rodziców.

Chcesz poczytać o czymś więcej w kontekście parentingu niż markowa odzież dla dzieci? Sprawdź porady dotyczące żywienia maluchów czy alergii właśnie na stronie Mamy Ginekolog.

Blogi o rodzicielstwie przynoszą mnóstwo porad i inspiracji, a także wspierają rodziców, którym niekiedy wydaje się, że tylko oni napotykają w swoim życiu TEN problem. Nie ma znaczenia, czy chcesz wiedzieć, gdzie jest najtańsza modna odzież dla chłopca, czy zastanawiasz się, jak zrobić naleśniki bez mąki – właśnie blogi parentingowe przynoszą odpowiedzi na tego typu pytania.

KategorieSklepLista życzeń
Szukaj
Do góry